Online Pomoc

Okrem dokumentácie dodávanej a inštalovanej s operačným systémom Slackware Linux, existuje niekoľko ďalších on-line zdrojov informácií.

Webová stránka a Fórum

www.slackware.com

Oficiálna webové stránka Slackware Linux-u je prepchaná veľmi dobrou dokumentáciou k Slackware-u. Nájdete tam úvodné stránky, inštalačnú príručku, zoznamy Často Kladených Otázok, a mnoho iných užitočných vecí pre začínajúcich (ale často aj skúsenejších) užívateľov.

Na webovej stránke je tiež dostupné Slackware Fórum, sekcia, kde užívatelia môžu diskutovať o svojich skúsenostiach a pomáhať jeden druhému pri riešení otázok a problémov. Toto fórum sa už v minulosti preukázalo ako populárny a užitočný zdroj informácií, a malo by pravdepodobne byť prvou zastávkou pri hľadaní podpory. (Vďaka širokému obecenstvu, ku ktorému sa vaša správa dostane, máte väčšiu šancu na rýchlu odpoveď; je pravdepodobné, že niekto už narazil na väčšinu problémov, s ktorými sa môžete stretnúť). Skôr než sa rozhodnete poslať svoju otázku do fóra, využite možnosť vyhľadávať staršie príspevky, aby ste sa presvedčili, že vaša otázka nebola už v minulosti položená a zodpovedaná.

Podpora cez E-mail

Ktokoľvek, kto si kúpi oficiálnu sadu CD, má nárok na podporu pri inštalácii prostredníctvom e-mail-u zdarma. Sme so starej školy. Znažíme sa zo všetkých síl aby sme pomohli komukoľvek, kto nám pošle e-mail so žiadosťou o podporu. Prosíme vás, aby ste si skôr než nám pošlete e-mail, prezreli dokumentáciu a webovú stránku (hlavne FAQ a Fórum); vy tak môžete získať odpoveď rýchlejšie a my budeme musieť odpovedať na menej e-mailov, a teda budeme môcť všetkým.

E-mail adresa pre technickú podporu je: . Ďalšie e-mailové adresy a kontaktné informácie sú vymenované na webovej stránke .